ARALIK 2016

1998 yılında kurulan ve geleceğe emin adımlarıyla yürüyen ve Türkiye’nin Lider Dijital Baskı firmalarından olan DKM Dialog Kopyalama Merkezi, olarak siz değerli müşterilerimize 16 yıllık baskı tecrübemizle daha kaliteli ve hızlı bir şekilde ulaşmak amacıyla www.diakarma.com, adlı siteyi kurmaya karar verdik. Bu işe başlarken de tıpkı ilk kurulduğumuz günkü heyecanı aynen yaşıyoruz. Sizlere kalitemizden ödün vermeden hızlı, güler yüzlü, ve profesyonel ekibimizle daha nice uzun yıllar hizmet vermek dileğiy bu yola çıktık ve sizlerinde bizlere güveni ve inancı sayesinde daha uzun yıllar bu hizmeti sürdürmek istiyoruz. Güveninize, ilginize, alakanıza şimdiden teşekkür eder, desteklerinizi bekler mutlu alışverişler dileriz.

Saygılarımızla DKM AİLESİ

Güvenli Alışveriş: diakarma.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. diakarma.com’da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.

Kalite ve Birebir Orjinallik Garantisi: Satılan ürünlerin orijinalliği ve kalitesi, göndermiş olduğunuz baskı dosyalarına sadık kalınarak basılmaktadır. Ürünlerin tasarım ve baskı kusurlarıyla alakalı tarafınızdan bırakılan iletişim numaralarından sizlere bilgi verilerek basım işleriniz yönetilmektedir.  Bu da sizlere kalite kontrol yapılmadan ürünlerinizin baskıya alınmayacağını ve firmamız tarafından  sizlere hatalı baskılar gönderilmeyeceğini bildirmiş oluruz.

diakarma.com. Sayfasında oluşan yenilikleri ve avantajlı teklifleri Facebook ve İnstagram gibi sosyal medya sitelerinden de sizlerle paylaşacaktır.